Hektický den

Dnes se vážila všechna kůzlata. A jezdili kupci. Tři kůzlata jsou nyní na cestě do Estonska. Další zůstávají v Čechách. Prodaná je i Lída, ta však i s Lorinkou odjede do nového domova později. Tady jsou  poslední fotky kůzlat.

 

Britta

 

 

Bella:

 

 

Lorka:

 

 

Luisa:

 

 

Lotka:

 

 

 

Kůzlata, která jedou do zahraničí, musí mít od 1.1. 2010 čip. Jsem druhá v ČR, která si čipy zařizovala. Byla to celkem honička. Nikdo nic neví,  čipy běžně nejsou k sehnání. Tímto chci poděkovat firmě Agrotrans ve Víchové nad Jizerou. To byla jediná instituce, kde vše fungovalo naprosto hladce. Když už potom víte, kam máte zavolat a co chtít, je to jednoduché. Pokud budete potřebovat vědět více - kontakty apd., ozvěte se mi na mail.

Takže tři naše kůzlátka k obvyklým známkám dostala třetí. Čip vypadá jako kulatá známka pro prasata ve žluté barvě. Ta malá chůďata teď vypadají jako magoři, kteří to přehnali s piercingem.

 

 

Váha  6 - 7 týdenních kůzlátek: Bella 14,2kg, Britta 14kg, Lorka 7,7kg, Lůca 12 kg, Adéla 11,6kg, Luisa 9,2kg, Lotka 9kg, kozlíci 13,3kg, 12,6kg a 7,7kg. Ale ve skutečnosti budou vážit o něco víc. Moje děti, když se váží u dětské lékařky, tak mají o kilo více. A když se u mě váží sestra, tak vypadá taky spokojeně.